Stěhování a vybavení

Z dlouhodobého hlediska spolupracujeme s partnery a firmami, které pracují precizně a dělají své činnosti nad rámec standardu. Díky dlouhodobé spolupráci máme s našimi partnerskými společnostmi nastaveny slevy, které Vám můžeme nabídnout i proto, že velké množství našich klientů využívá služeb těchto našich partnerů kvůli doporučení naší firmy.

Stěhování

Stěhování je velmi stresující a namáhavou součástí koupě nemovitosti a mnoho klientů musí řešit spoustu komplikací spojených se změnou bydliště. Doporučujeme převážnou část stěhovacích prací, zejména přenášení nejtěžších kusů nábytku a celých interiérů přenechat odborníkům. Díky svým zkušenostem a vybavení si profesionálové poradí se stěhováním daleko lépe, dokážou velmi přehledně a dobře uspořádat převážené věci. Mohou případně zapůjčit i krabice a bedny, v nichž se dají věci snadněji převézt do nového bydliště. Doprava nákladními auty a dodávkami je samozřejmostí.

Malby

Každý se chce stěhovat do hezké a čisté nemovitosti. V ideálním případě je nejlepší vymalovat byt či dům ještě před nastěhováním. Nabízíme Vám služby našich osvědčených malířů, kteří Vám dle Vašeho přání nemovitost vymalují, vyberete si z mnoha barevných vzorníků a kromě kvalitní práce je samozřejmostí i ochrana nábytku a úklid po skončené práci. Před malbou je třeba i řešit stav povrchu stěn, ty by měly být správně nachystány, měly by na nich být zapraveny všechny díry a odstraněny nerovnosti. Touto přípravou se zabrání tomu, že se po vymalování nebo vytapetování stěn dle přání klienta začne barva loupat nebo bude stěna neprodyšně uzavřena.

Nábytek na míru, dětské pokoje, komody, pracovní stoly, obývací stěny, kuchyně

Nábytek na míru je skvělou volbou pro výběr kvality, autentičnosti, účelu, funkčnosti a luxusu. Není pravidlem, že nábytek na míru je drahý, může to být právě naopak. Máme možnost Vás propojit s firmami, které mají v tomto odvětví dlouholeté tradice a zkušenosti. Samozřejmostí pro nábytek na míru je jeho navržení zdarma pomocí návrhu 3D, který Vám pomůže představit si prostor osázený novými kusy nábytku. Existuje velká variabilita materiálů, dekorů klasických evropských dřevin v různých odstínech, ale i v exotických vzorech, u designových novinek je ceněna jejich různorodost a kombinace. Vestavěné skříně na míru nabízejí především maximální využití prostoru, efektivní a praktické řešení pro doplnění moderního designu interiéru. Plně přizpůsobitelný systém vestavěných skříní nabízí širokou škálu možností vnitřního uspořádání. Skříně na míru jsou kvalitní, moderní a efektivní, existuje velká variabilita při řešení jejich vnitřního vybavení - šatní tyče, policový a zásuvkový systém doplněný otevíracím dveřním systémem či svislým posuvem. Mezi nábytek a nepřeberné množství interiérových prvků, které dokážeme vytvořit a navrhnout, patří vestavěné skříně, komody, šatní skříně, postele, noční stolky, pracovní stoly, obývací pokoje, televizní stěny a obecně veškerý nábytek na míru.

Kuchyně jsou spojením kvality a individuálního designu. Vyrobíme pro Vás kuchyňské linky ve stylu, který si sami vyberete. Pro jasnější představu a usnadnění rozhodování, vám zdarma provedeme 3D návrh Vaší budoucí kuchyně. V dnešní době jsou požadavky na kuchyně stále větší a prostory pro jejich instalaci mnohdy velmi atypické. Ovšem díky variabilitě používaného materiálu lze kuchyňské linky vestavět nejenom do klasických rovných místností, ale je možné udělat je na míru i například do šikmých prostor. V případě kuchyně na míru nás však nezajímá pouze výsledný design a styl, hlavní pozornost věnujeme především funkčnosti a účelnosti kuchyňské linky. Dvířka jsou pro kuchyňské linky stejně důležitá jako dveře pro celý dům, jelikož dotvářejí výsledný design kuchyně, mohou být plná, prosklená, otočná nebo třeba výklopná. Vzhledem k nepřebernému množství tvarů a barev si svou kuchyň můžete opravdu dovolit vymyslet a pak i nechat zrealizovat dle své skryté fantazie. V případě Vašeho zájmu můžeme kuchyně dodat i včetně Vámi vybraných vestavěných spotřebičů.